Megadeth – Trust

17

Композиція Trust ( «Довіра»), яку Megadeth записала для альбому Cryptic Writings, стала однією з найбільш популярних і успішних у творчості групи.

Красива пісня Марті Фрідмена і Дейва Мастейна отримала активну ротацію на MTV і високо піднялася в американських чартах.

Історія створення і сенс Trust
Фрідмен розповів, що пісня Trust почалася з програшу з треку Absolution, який він склав ще в 1992 році. Вони намагалися записати її під час роботи над альбомами Countdown to Extinction і Youthanasia, але залишилися незадоволені результатами. У підсумку, музиканти відмовилися від Absolution і використовували уривок з неї в Trust.

Сенс пісні Trust зрозумілий без пояснень: спільна брехня руйнує довіру між партнерами і вбиває любов. Дейв Мастейн описав основну ідею таким чином:

Я міг би багато розповісти про неї, але як би я її не пояснював, мені не вдасться передати всю ту біль. У мене багато разів були прекрасні відносини, які валилися, коли мене збивали з істинного шляху. Я не хочу сказати, що я ідеальний або без гріха, але, як мені здається, виконання пісень про це допомагає зцілитися і повернутися до життя

Реліз і досягнення
Пісня Trust відкриває альбом Cryptic Writings, випущений в 1997 році. Вона була видана синглом англійською та іспанською мовами. У чарті Billboard Mainstream Rock Tracks вона дісталася до п’ятої позиції, що на той момент стало найвищим досягненням в історії Megadeth.