Нові подробиці співпраці між Jimmy Page та Jeff Beck

18

Джиммі Пейдж згадав свою першу зустріч з Джеффом Беком в 60-х і то, як подарунок гітари від Бека послужило основою для першого альбому Led Zeppelin.

Пара зіткнулася один з одним, коли вони почали свою музичну кар’єру, і продовжили проводити невеликий період разом в Yardbirds.

«Я був частиною цілого покоління людей, яких спокусили звуки рок-н-ролу», – сказав Пейдж в новому відео, випущеному Fender. «У той час в цьому районі було не так багато гітаристів. Ми чули про інших гітаристів, ми зустрічалися з іншими гітаристами, але ніхто не був в безпосередній близькості від мене. У Епсомі був художній коледж, а сестра Джеффа Бека відвідувала цей художній коледж».
Пейдж розповів, як Бек намагався вчитися грати на гітарі, підігруючи пластинках, але у нього був тільки саморобний інструмент для гри. Хтось сказав його сестрі, що в цьому районі був ще один гітарист по імені Джиммі Пейдж. «У двері постукали, і там була сестра Джеффа, і там був Джефф, що тримав свою саморобну гітару. Ми відразу ж зблизилися».
Незабаром Пейдж почав свою кар’єру в якості сесійного музиканта, яку він назвав «дуже цікавим» часом. Коли у мене було прохання приєднатися до Yardbirds, я сказав: «Я знаю декого, хто був би дійсно хороший для цього, і це Джефф». І, звичайно, він пішов туди і виконав приголомшливу роботу».

Коли група підписала новий великий контракт, Бек вирішив подякувати Пейджу. «Я все ще жив зі своїми батьками в той час в Епсомі, і я чую, як ця машина повертає і зупиняється, – згадує Пейдж. – Я виглянув у вікно і побачив зовні «Корвет Стінгрей». Бек вийшов, несучи телекастер Fender, подарував його Пейджу і сказав йому: «Це твоє, за те, що ти привів мене в Yardbirds».