Нова версія треку War Pigs Black Sabbath прозвучала в трейлері The King’s Man

25

Кінокомпанія 20th Century Fox показала на своєму YouTube-каналі другий трейлер бойовика King’s man: Початок (The King`s Man), в якому прозвучала нова версія треку War Pigs у виконанні Black Sabbath.

Спочатку трек з’явився на легендарному альбомі групи Paranoid 1970 року і став противоєнним гімном. У версію, яка використовується у фільмі The King’s Man, додали деякі оркестрові елементи і особливості провідного рифа, що грається на фортепіано.

Кіно знято за мотивами коміксів The Secret Service Марка Міллара і Дейва Гіббонса від Icon Comics, яке в свою чергу є імпринтом Marvel Comics.

Третій фільм франшизи Kingsman є приквелом і розповідає про створення і перші роки ударної діяльності надсекретної приватної мережі агентів, що стоять на сторожі інтересів Британської імперії.

Офіційний синопсис до фільму говорить: “Це не буде війна героїв. Оскільки збори найлютіших в історії тиранів і злочинних натхненників збираються разом підготувати війну, щоб знищити мільйони, одна людина повинна поспішати, щоб зупинити їх. Дізнайтеся походження самого першого незалежного розвідувального агентства в The King’s Man

Режисером проекту знову став Меттью Вон, який відзначився фільмами Kingsman: Секретна служба і Kingsman: Золоте кільце. Він же – співавтор сценарію і співпродюсер.

Прем’єра фільму в Україні відбудеться 27 лютого 2020 року.