Екс-соліст R.E.M. Майкл Стайп випустить перший сольний сингл Your Capricious Soul

19

Екс-фронтмен американської рок-групи R.E.M. Майкл Стайп зробив заяву про випуск свого першого повноцінного сольного синглу Your Capricious Soul, який з’явиться на сайті виконавця в суботу, 5 жовтня. Цей реліз буде приурочений до протестів за кліматичну справедливість, які пройдуть 7 жовтня. Раніше пісню Your Capricious Soul можна було почути лише в концертному варіанті, тепер же музикант дозрів для офіційного випуску треку.

Очікується, що протягом року з дня офіційного виходу пісні Стайпа всі доходи від його музичних продажів підуть на користь соціально-політичного руху Extinction Rebellion (Повстання проти вимирання), що виступає за запобігання екологічного колапсу. Новий трек Стайпа буде супроводжуватися відео, в якості режисера якого виступила британський сценарист і режисер Сем Тейлор-Джонсон.

Варто звернути увагу на те, що пісня не відразу з’явиться на музичних стрімінгових сервісах і буде доступна виключно через офіційний сайт виконавця. Вартість завантаження складе 77 центів, але той, хто захоче пожертвувати більшу суму, зможе внести її на свій вибір. Також з’явиться можливість безкоштовного скачування треку.

Стайп неодноразово говорив про своє бажання повернутися на сцену після довгої перерви в музиці, і саме перша сольна пісня Your Capricious Soul здалася йому підходящою для цього по-справжньому знаменитій події. Музикант написав на своєму сайті:

Я хочу додати свій голос до цього захоплюючого зрушення в свідомості. Повстання проти вимирання дало мені стимул зробити реліз зараз, не чекати більше. Наші відносини з навколишнім середовищем завжди були проблемою, і тепер я відчуваю надію, навіть оптимізм. Я вірю, що ми можемо внести зміни, необхідні для поліпшення нашої прекрасної планети Земля, нашого становища і нашого місця на ній